System monitorowania linii produkcyjnych w czasie rzeczywistym

Miesięczny abonament monitorowania sprzętu i oprogramowanie kosztuje tylko 99 €/mesiac na czujnik.

Oferujemy niedrogie, łatwe do dostosowania do większości linii produkcyjnych i systemów monitorowania maszyn dla małych i dużych producentów.

Możecie wybrać subskrypcję miesięczną, roczną lub alternatywnie kupić moduł monitorowania z wstępnym ustawieniem i szkoleniem.

Jak długo trwa wdrożenie systemu?

System monitorowania danych produkcji Promonitor może być ustawiony w ciągu 1 godziny, można natychmiast rozpocząć monitorowanie urządzeń produkcyjnych.

Wsparcie ekspertowe i szkolenie

Nasi konsultanci wprowadzają głęboki przemysł i wiedzę techniczną opartą na wieloletnim doświadczeniu pomagającym firmom z różnych branż. Oferujemy stałą pomoc techniczną dotyczącą instalacji postu i doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego.

Dlaczego Promonitor?

Skupiamy się na tym, co ma znaczenie dla Was. Stosujemy metodologie i praktyki, takie jak TOC, LEAN, 6 Sigma i dysponujemy możliwościami wdrażania rozwiązań do monitorowania i optymalizacji produkcji dla różnych krajów Europy, pomagającymi poprawić swoje procesy operacyjne.

Wiemy, jak zwiększyć wydajność. System zbierania danych i analizy danych Promonitor umożliwia lepsze zrozumienie najważniejszych wskaźników wydajności i efektywności produkcji, a także maksymalne wykorzystanie istniejących zasobów.

Uzyskaj jasny obraz procesów produkcyjnych. Otrzymaj dostęp w dowolnym urządzeniu w fabryce w dowolnym miejscu.

Jeśli jesteście zainteresowane w naszym produkcie, skontaktujcie się z naszym działem sprzedaży.

Zadzwońcie do nas +370 611 22852